Praktyki przemysłowe

Ambient System

Firma Ambient System poszukuje studentów kierunków ETI na praktyki studenckie z opcją pracy wakacyjnej dla wybranych osób.

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem kierunkowej praktyki przy okazji zdobywając nową wiedzę w praktyce zapraszamy do kontaktu.

Swoje zgłoszenie oraz CV prosimy składać na adres sekretariat@ambientsystem.pl

Ambient - System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii w branży SECURITY. Główny obszar działalności stanowi dostarczanie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym oraz lotniczym czy obiektach przemysłowych. Wysoki standard usług i produktów oferowany jest klientom na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Szeroka gama oferowanych rozwiązań obejmuje przede wszystkim urządzenia z zakresu dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO), Public Address, i interkomowych, oraz oprogramowania zarządzającego.

Zarówno produkty jak i oprogramowanie dotyczące systemów komunikacji audio, oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji opracowywane przez doświadczoną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Zespół ten rozwija kompetencje projektowania w zakresie cyfrowych systemów komunikacji i kontroli, realizuje innowacyjne projekty współpracując z jednostkami naukowymi i badawczymi m.in. wydziałem ETI Politechniki Gdańskiej czy z Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Pożarowej (CNBOP).

11.06.2021